Aktualizacja grupy Memy!

Nowy baner

Wraz z zespołem administracji oraz z wieloma ludźmi dobrej woli udało się uczynić z tego miejsca coś więcej niż tylko grupę z memami. W tym wpisie opowiem wam o najważniejszych zmianach na grupie Memy!; od zostania jej administratorem, do nadchodzących nowości.

Kwestia czarnego humoru

Pewnego razu po zaakceptowaniu mema, który naśmiewał się z czarnoskórych, doszło do sytuacji w której członkowie grupy zgłaszali profil użytkownika, który udostępnił dany materiał. Ten incydent dał mi jasno do zrozumienia, że nie ma już sensu zatwierdzać postów z czarnym humorem, bo groziło to utratą konta osoby publikującej post o takiej tematyce. Osobiście lubię ten rodzaj humoru, niestety jednak większość członków grupy nie, dlatego zdecydowałem, że zrezygnujemy z niego na rzecz memów lubianych przez wszystkich, nie zależnie od poglądów, rasy czy wiary.

Moda na Pomaganie

Co jakiś czas do postów oczekujących, trafiały zbiórki charytatywne. Akceptując je miałem nadzieję, że mimo to, że nie dotyczą tematyki grupy, zostaną ciepło przyjęte i znajdą się osoby chcące pomóc. Niestety tak się nie działo, aż przykro było mi patrząc na komentarze osób robiących sobie z nich żarty. Za najlepsze rozwiązanie tego problemu uznałem utworzenie nowej grupy, o nazwie „Moda na Pomaganie”, której jedynym celem jest wspieranie akcji charytatywnych. Dziś jest nas tam ponad 150 osób, dziękuję wszystkim za obecność i wspieranie trafiających tam akcji.

Regulamin

Będąc już administratorem, uznałem że warto napisać regulamin niemal od zera, gdyż poprzedni nie precyzował kilku ważnych kwestii. Pisząc go rozpędziłem się tak bardzo, że przekroczył dopuszczalny limit 3000 znaków. Jednak po kilku poprawkach znalazło się w nim również miejsce, na najważniejsze odnośniki. mn. do grupy „Moda na Pomaganie

Miasto Memiarzy

Pomysł na zewnętrzny komunikator dla członków grupy podsuną mi jeden z moich moderatorów. Niestety z braku czasu nie mógł go dokończyć. Kilka dni później trafiła do mnie osoba, która również znała się bardzo dobrze na tworzeniu takich serwerów i to on przerobił posiadany przez siebie serwer na potrzeby grupy Memy!. Zostało dodanych wiele rang specjalnych oraz kanałów tylko dla twórców YouTube czy artystów. Trwają właśnie prace nad jego dalszym rozwojem tak, by każdy znalazł na nim rozrywkę i miejsce dla siebie. Dziś jest na nim ponad 100 osób. Niedługo po uruchomieniu serwera „Miasto Memiarzy„, pojawił się komunikat o nadchodzącym wyłączeniu grupowych kanałów messenger, zgodnie z przedstawioną w komunikacie datą tak się stało. Kilka dni temu utworzyłem 2 zwykłe czaty, na które trafiła już większość „elity memiarzy” z poprzednich usuniętych czatów grupowych. Miło jest znowu zobaczyć całą „śmietankę” grupy Memy! w jednym miejscu.

Moda na Memy!

Nie pamiętam już konkretnie kiedy, ale na pewno będąc jeszcze moderatorem, wpadłem na pomysł stworzenia sklepu na stronie CupSell, na którego dodawał bym wzory tworzone przez najlepszych artystów z grupy Memy!. Sporo czasu trwało skompletowanie odpowiedniej ilości wzorów, ponieważ uznałem, że nie warto ujawniać go mając ich tylko kilka. Warto dodać że część zysku z jego sprzedaży trafi do artystów oraz na wsparcie akcji charytatywnych z grupy „Moda na Pomaganie”, zaś każdy z artystów ma możliwość dodania odnośnika do portfolio. Moim zdaniem należy im się to, za sztukę którą tworzą. Przy okazji oficjalnego otwarcia sklepu, zmieniony został baner grupy Memy!. Moim zdaniem jest znacznie ładniejszy od poprzedniego.

Tablica

Ostatnią nowością jest post, w którym wyróżniam wszystkich, którzy w jakiś sposób wspierają grupę Memy! Finansowo wesprzeć możesz nas tutaj. Dziękuję Wam za wszystko, bez waszej pomocy wielu rzeczy nie udało by się nam zrobić. „Tablicę” oraz inne ważne posty znajdziesz z zakładce „ogłoszenia„. Na uznanie zasługuje również mój zespół moderacji grupy. Każdego z jej członków poznałem przypadkowo, a dziś to jedni z najlepszych ludzi jakich kiedykolwiek znałem.

Aktualizacja 14.10.19.r

Kanał YouTube grupy Memy!

Shoty z grupy Memy!

Na ów kanał trafiać będą najśmieszniejsze „shoty” z grupowego serwera discord „Miasto Memiarzy„. Z kanałów głosowych takich jak „karaoke” „stand up” czy „dubbing”, w wykonaniu członków grupy, administracji oraz moim. Publikowane będą tam również najlepsze akcje/fragmenty z rozgrywek z wielu różnych gier komputerowych, w których każdy z was będzie mógł wziąć udział, do wygrania, zaś będą między innymi koszulki ze sklepu „Moda na Memy!”. Na grupowy kanał YouTube dodawane będą również zapowiedzi nadchodzących zmian, wydarzeń w grupie, czy lista top 5 najlepszych autorskich filmów miesiąca opublikowanych na grupie.

Strona z dobrym humorem

Memiarz Zawodowy

Ostatnią wprowadzoną nowościom jest strona grupy Memy! Krótko mówiąc jest to połączenie dobrego humoru oraz memów, z konkursami.

W Przyszłości

Rzecz jasna nie poprzestajemy na tym. Wraz z administracją grupy Memy!, mamy mnóstwo pomysłów do zrealizowania w przyszłości.

Podsumowanie

Ten wpis będzie aktualizowany na bieżąco a informacje, o wprowadzonych zmianach/nowościach trafią na grupę Memy!, abyście mogli śledzić jej rozwój na bieżąco. Ta grupa jest dla mnie czymś więcej niż tylko grupą z memami, dlatego bezustannie będę ją ulepszał, przy okazji dobrze się przy tym bawiąc.

Dodaj komentarz

Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: