Jak zdobyć nagrody grając w gry?

Postanowiłem przedstawić wam serwisy pozwalające zdobywać wirtualne punkty, które wymienimy na nagrody takie jak: doładowanie portfela Steam lub paysafecard, wirtualne przedmioty oraz walutę do gier lub po prostu grę w wersji cyfrowej. Punkty otrzymamy za wykonywanie określonych zadań w grach, klikanie w reklamy, polecanie nowych znajomych do serwisu, oraz wypełnianie ankiet.

Jeżeli więc lubisz elektroniczną rozrywkę, to ten wpis jest właśnie dla ciebie.

Oferta tytułów, w których wykonamy zadania w zamian za punkty jest duża i są to wyłącznie gry free to play. Niektóre wymagają pobrana na dysk obszernego klientka jak: World of Tanks czy War Thunder, jednak jest tam znacznie więcej gier przeglądarkowych takich jak League of Angels 3, Lords Mobile czy Khan Wars, tytuł o którym nie słyszałem a bardzo przypadł mi do gustu, więc zadania ukończyłem bez problemu przy okazji dobrze się bawiąc.

Przejdźmy zatem do sedna

1. Gamehag

Moją ulubioną stroną o której dowiedziałem się przypadkowo jest Gamehag. Moim zdaniem ma ona najładniejszą oprawę graficzną, oraz świetnie wykonany samouczek. Natomiast w dolnej części strony możemy zobaczyć YouTuberów którzy polecają Gamehag, a najwięksi z nich to Mixer i YoshihitoMayoshe którzy mają ponad 350 tyś subskrypcji każdy, oraz Forlify z ilością 240tyś subskrypcji. Serwis ten oprócz zadań wykonywanych podczas grania w gry, posiada obszerną listę mini gier. Wpisz kod polecający: Peol13 oraz zdobądź 1000 punktów (KD) a 500 dostaniesz gratis!!! Dziękuję w ten sposób wspierasz mój kanał.

A oto niektóre gry wraz z punktacją

Aby otrzymać całą nagrodę należy wykonać wszystkie zadania

W przypadku gry War Thunder są to 3 zadania, za które dostaniemy 1500 punktów

Oto kilka nagród, które możesz kupić za uzbierane punkty

2. Dogry.pl

Pierwszym serwisem z którym się spotkałem było Dogry.pl. Strona ta oprócz aktywności opisanych na Gamahag oferuje możliwość oglądania trailerów za punkty oczywiście, natomiast nie posiada sekcji mini gier. Wykonując zadania z ich oferty udało mi się kupić 3 doładowania konta Steam po 5 euro każde. Polecam tą stronę ponieważ zadania na niej nie zajmują zbyt wiele czasu, oraz nie są trudne, a za ich wykonanie dostaniemy dużą ilość punktów

Przykładowe gry

Oraz nagrody na Dogry.pl

3. Bananki.pl

Ostatnim serwisem o którym postanowiłem napisać są Bananki.pl. Jest to mniej znany serwis ale również godny polecenia, a był on reklamowany szczególnie mocno pod koniec 2016 roku przez kilku średnich YouTuberów takich jak PLAGA czy Weza. Warto dodać jeszcze iż konto Bananki na YouTube posiada prawie 30tyś subskrypcji. Podobnie jak w przypadku poprzednich serwisów, oprócz zadań wykonywanych podczas grania w gry, wypełniając ankiety czy oglądając reklamy, serwis ten oferuje mini gry dostępne bezpośrednio na stronie takie jak sudoku, poker, tetris czy pinball. Dostępna jest również aplikacja na telefon w wersji Android lub iOS.

Przykładowe gry

Oraz nagrody w wielu kategoriach jak na przykład doładowanie konta SteamPodsumowując dość łatwo i szybko możemy zdobyć punkty o wartości kilkudziesięciu złotych na każdej z tych serwisów, a po wykonaniu wszystkich dostępnych zadań znacznie więcej, szeroki wachlarz dostępnych nagród, zadania dotyczą jedynie gier free to play, jest kilka sposobów na zdobywanie punktów takich jak: ankiety, oglądanie filmów, klikanie w reklamy, lub polecanie nowych użytkowników, choć największą ich ilość dostaniemy wykonując zadania w grach. Wady ? Niektóre tytuły takie jak War Thunder czy League of Angels 3 pojawiają się we wszystkich opisywanych stronach, raz wykonane zadania nie pojawią się ponownie, niektóre zadania wymagają wpłaty realnych pieniędzy, choć jeśli ich nie wykonamy nie stracimy zdobytych wcześniej punktów.

Tak więc jeśli macie trochę wolnego czasu oraz lubicie grać w gry, to te serwisy są dobrym sposobem na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wpis zawiera linki referencyjne, korzystając z dowolnego serwisu wspierasz moją działalność.

Przeczytaj też Gdzie tanio kupisz gry?

2 myśli na temat “Jak zdobyć nagrody grając w gry?

Dodaj własny

  1. Za zdobyte punkty możesz kupić nagrody dostępne na danej stronie takie jak np. klucz do skrzyni cs-go a taki przedmiot da się sprzedać za realne pieniądze

Dodaj komentarz

Motyw: Baskerville 2. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: